2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Warszawa
  7. Księgowość - Śródmieście
Dodane 23 maja 2024

księgowy, asystent d/s księgowości

Wynagrodzenie

4 650 - 6 850 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Jesteśmy nie wielkim biurem rachunkowym , które specjalizuję się głównie w obsłudze klienta rosyjskojęzycznego o różnym profilu działalności. Cenimy sobie wysoką kulturę osobistą oraz stawiamy na bardzo indywidualne podejście do naszych Klientów.

Poszukujemy do naszego zespołu  specjalistę na stanowisko

Księgowy ( pomóc księgowego)

Miejsce wykonywania pracy : Warszawa

 Zakres obowiązków:

·       wprowadzanie dokumentów źródłowych do systemu finansowo-księgowego, weryfikacja, dekretacja, uzgadnianie sald,

·       wystawianie faktur VAT krajowych za usługi biura,

·       kontrola rozrachunków z kontrahentami, windykacja,

·       codzienne utrzymywanie kontaktów z klientami, głównie w języku rosyjskim,

·       kontrola nad obiegiem dokumentacji księgowej oraz biurowej i jej archiwacja,

·       pomóc i wsparcie innych osób w dziale w zakresie sporządzania, uzupełniania wniosków, umów, zgłoszeń oraz kontrola przebiegu spraw w tym zakresie,

·       wykonanie innych poleceń przełożonego.

Nasze wymagania

·       minimum średnie wykształcenie kierunkowe (finanse, rachunkowość)

 .  ukończone kursy w Stowarzyszeniu księgowych w Polsce i podobne  - mile widziane

·       znajomość języka rosyjskiego na bardzo dobrym poziomie (w rozmowie i piśmie) – warunek konieczny

·       znajomość języka polskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,

·       dobra znajomość obsługi komputera, Office (Word, Excel),

·       chęć poznawania nowych biznes-procesów, ukierunkowanie na rozwój osobisty, dążenie do celu, wywiązywanie się z powierzonych zadań,

·       łatwość w nawiązywaniu kontaktów, przyswajaniu wiedzy, dynamiczność,

·       doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok

Oferujemy

·       pracę w firmie z tradycjami (bez stresu)

·       możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego (praca u boku doświadczonego księgowego),

·       umowa o pracy, zlecenie, B2B (do wyboru), (praca od zaraz)

·       wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji, umiejętności,

·       możliwość ustalenia indywidualnego grafiku pracy,

·       szkolenia z zakresu rachunkowości, kadr i płac, programów finansowo-księgowych,

·       dostęp do platform, pozwalających na pogłębianie swojej wiedzy,

·       narzędzia pracy umożliwiające realizację wyznaczonych zadań.

W CV prosimy o umieszczenie klauzuli o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)".

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 920433809