2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Zachodniopomorskie
  6. Księgowość - Szczecin
  7. Księgowość - Dąbie
Asprod
Dodane 01 maja 2024

Księgowy/a - Kasjer

Wynagrodzenie

4 600 - 5 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Dąbie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

ASPROD Spółka Akcyjna z siedzibą w Szczecinie, producent i dystrybutor wyrobów piekarniczych i cukierniczych, poszukuje do zespołu finansowo księgowego osobę na stanowisko KSIĘGOWY/KASJER.

Obowiązki:

- prowadzenie kasy firmy, dokonywanie operacji gotówkowych i bieżące sporządzanie dokumentacji kasowej, w tym związanej z rozliczeniem stoisk handlowych;

- należyte zabezpieczenie przechowywanej gotówki;

- przygotowanie pakietów pieniężnych celem przekazania do banków;

- sporządzanie raportów kasowych oraz księgowanie wyciągów bankowych;

- bieżące uzgadnianie sald kont księgowych służących ewidencji operacji gotówkowych i bankowych;

- bieżące rozliczania należności i zobowiązań handlowych;

- wprowadzanie i dekretacja dokumentów księgowych, weryfikacja poprawności dokumentów i wprowadzanych danych,

- udział w przygotowaniu okresowych sprawozdań oraz raportów zgodnie z poleceniami przełożonych.

Wymagania:

- wykształcenie kierunkowe oraz min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;

- umiejętność obsługi systemów finansowo-księgowych;

- znajomość zasad rachunkowości oraz prowadzenia ksiąg rachunkowych, w tym w zakresie rozliczania i księgowania operacji kasowych, bankowych, rozrachunków, operacji dotyczących zakupu i sprzedaży;

- dobra organizacja pracy, dokładność oraz odpowiedzialność.

Oferujemy:

- pracę na podstawie umowy o pracę w stabilnej i rozwijającej się organizacji;

- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, wykształcenia, doświadczenia oraz zaangażowania;

- możliwość korzystania z pakietu medycznego;

- możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności.

Lokalizacja:

Szczecin, ul. Uranowa 2

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Aby wziąć udział w rekrutacji prosimy o przesłanie CV z klauzulą RODO.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Dąbie
ID: 889363960