2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Siedlce
Dodane 22 maja 2024

Księgowy/a biuro w centrum jez. ENG wymagany

Wynagrodzenie

4 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Siedlce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Opis

OPIS:

Hej z tej strony ADSPAY tv, szukamy księgowego/ej do codziennej pomocy w firmie. Nasza firma specjalizuje się w influencer marketingu i pracujemy tylko na zagranicznych rynkach takich jak US / MEKSYK / HISZPANIA / BRAZYLIA. W tym wypadku język angielski jest dla nas bardzo ważny na poziomie zaawansowanym. Szukamy pomysłowej osoby dla której nie ma żadnych przeszkód i będzie się zawsze starać rozwiązać problem. Główna księgowość i doradztwo znajduje się w Warszawie ale potrzebujemy kogoś do pomocy na miejscu w biurze w centrum Siedlec na pełen etat.

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie księgowości spółki z o.o.

  • Kontakt z główną księgowością i doradcą podatkowym

  • Kontakt z klientami i urzędami

  • Wystawianie faktur dla klientów

  • Podpisywanie nowych umów z pracownikami

  • Weryfikowanie certyfikatów podatkowych klientów

  • Wysyłanie umów do klientów

  • robienie płatności comiesięcznych dla klientów oraz pracowników

  • Weryfikowanie umów

Wymagania:

  • minimum 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku księgowej przy spółkach z o o

  • Język angielski na poziomie zaawansowanym C1

  • komunikatywność, zaradność, terminowość, samodzielność

  • Praca stacjonarna w centrum Siedlec.

Lokalizacja

Siedlce,

Mazowieckie

Mazowieckie, Siedlce
ID: 920129434