2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Wielkopolskie
  6. Księgowość - Nekla
Dodane 16 kwietnia 2024

Księgowa(y) do Biura Rachunkowego

Lokalizacja

Nekla

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z prężnym rozwojem poszukujemy do naszego Biura Rachunkowego pracownika na stanowisko:

Księgowa(y)

Miejsce pracy: Nekla

Zakres obowiązków :

  • wprowadzaniem do systemu księgowego dokumentów sprzedaży i zakupu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa podatkowego i bilansowego (KPiR, Księgi Handlowe oraz ewidencje ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych)

  • sprawdzanie dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym,

  • obliczanie obciążeń publiczno-prawnych obsługiwanych podmiotów,

  • uzgadnianiem kont księgowych,

  • wprowadzaniem wyciągów bankowych,

  • przygotowaniem danych firmy pod sprawozdawczość zewnętrzną,

  • Inne prace księgowe, zlecone przez bezpośredniego przełożonego

Nasze wymagania :

  • posiadanie wiedzy na temat obowiązujących przepisów prawa podatkowego oraz bilansowego,

  • mile widziana znajomość przepisów Kodeksu Pracy,

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,

  • umiejętności analitycznego myślenia,

  • znajomości systemu Comarch Optima będzie dodatkowym atutem,

  • znajomość pakietu MS Office,

  • dyspozycyjność oraz komunikatywność.

Oferujemy:

  • Wymiar pracy : pełny etat,

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności,

  • Umowę o pracę na okres próbny do 3 miesięcy, a po tym okresie umowa o pracę na czas określony,

  • Stabilne warunki zatrudnienia,

  • Przyjazną atmosferę pracy,

  • Pracę od poniedziałku do piątku 8.00-16.00.

Prosimy o przesyłanie CV wraz z podaniem swoich oczekiwań płacowych netto oraz terminem od kiedy moglibyśmy zacząć współpracę.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Nekla,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Nekla
ID: 831608740