2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Wielkopolskie
  6. Księgowość - Robakowo
Dodane 30 kwietnia 2024

Księgowa z doświadczeniem

Wynagrodzenie

5 000 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Robakowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

KSIĘGOWY/A

Twój zakres obowiązków

  • ewidencja faktur w systemie elektronicznego obiegu dokumentów,

  • bieżąca weryfikacja i księgowanie faktur,

  • księgowanie wyciągów bankowych,

  • księgowanie należności i zobowiązań (w tym w walutach obcych), uzgadnianie rozrachunków z kontrahentami,

  • pomoc w kontroli formalno-rachunkowej dokumentów księgowych,

  • przygotowywanie danych do deklaracji i kalkulacji podatkowych,

  • terminowe i prawidłowe prowadzenie ewidencji dokumentów księgowych,

  • udział w procesach zamknięcia miesiąca, roku oraz w przygotowaniu rozliczeń CIT i VAT,

  • przygotowywanie zestawień / raportów na potrzeby wewnętrzne;

  • współpraca oraz udzielanie niezbędnego wsparcia członkom zespołu.

  • inne zadania zlecone przez przełożonego.

Nasze wymagania

  • minimum roczne doświadczenie w pracy w dziale księgowości prowadzącym pełną księgowość lub biurze rachunkowym,

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (kierunki: ekonomia, rachunkowość, finanse) - mogą być również ukończone kursy/szkolenia z zakresu księgowości,

  • znajomość bieżących przepisów podatkowych,

  • dobra znajomość programu MS Excel,

  • samodzielność i odpowiedzialność oraz umiejętności analityczne,

  • chęć nauki i łatwość przyswajania wiedzy,

  • komunikatywność - pozytywne nastawienie do współpracowników i Klientów,

  • inicjatywy, dokładności, systematyczności w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

  • bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu,

Mile widziane

  • znajomość j. angielskiego w stopniu dobrym (swobodna praca z dokumentami w j. ang. - fakturami, sporadczny kontakt mailowy w j. ang.),

  • znajomość programu Comarch XL, Optima,

To oferujemy

·         Przyjazną i niekorporacyjną atmosferę pracy

·         Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·         Niezbędne narzędzia pracy;

·         Dostęp do opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, pakietu sportowego

Lokalizacja

Robakowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Robakowo
ID: 910497207