2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Świętokrzyskie
  6. Księgowość - Staszów
Dodane 13 maja 2024

Księgowa z doświadczeniem

Lokalizacja

Staszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko Księgowej

Miejsce pracy: Staszów

Zakres zadań:

- samodzielne prowadzenie pełnej księgowości spółki z o.o. zgodnie z obowiązującymi przepisami (dekretacja i księgowanie dokumentów finansowo-księgowych, sporządzanie deklaracji podatkowych: CIT, VAT, VAT UE, podatków lokalnych, sprawozdań GUS)

- przygotowywanie dla zarządu paczki przelewów do banku

- przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu, banków

- wykonywanie prac zleconych z zakresu księgowości

- wsparcie merytoryczne dla Zarządu w zakresie przepisów podatkowych, rachunkowych, sprawozdawczych oraz rozliczeń księgowo-podatkowych

- współpraca z  działem controlingu.

Wymagania

- min. 2-letniego doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu spółek

- wykształcenia wyższego z zakresu rachunkowości lub w trakcie studiów kierunkowych,

- znajomość przepisów UoR oraz przepisów podatkowych

- umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja czasu pracy

- mile widziane doświadczenie w pracy w spółkach budowlanych

Lokalizacja

Staszów,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Staszów
ID: 917926797