2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Śląskie
  6. Księgowość - Gliwice
  7. Księgowość - Śródmieście
Dodane 14 kwietnia 2024

Samodzielna/y Księgowa/y w biurze rachunkowym

Wynagrodzenie

6 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gliwice, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Biuro Rachunkowe doradcy podatkowego w Gliwicach poszukuje pracownika na stanowisko Księgowej/Księgowego do samodzielnej obsługi Klientów uproszczonej księgowości.

Biuro zatrudnia kilkanaście osób i posiada ugruntowaną pozycję na rynku oraz ponad 30-letnie doświadczenie w usługowym prowadzeniu uproszczonej i pełnej księgowości.

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie samodzielnie księgowości uproszczonej dla Klientów biura rachunkowego, tj. książki przychodów i rozchodów, ryczałtu ewidencjonowanego na programie Comarch ERP Optima,

  • Samodzielne dokonywanie kwalifikacji kosztów i przychodów w kalkulacji PIT oraz VAT, zgodne z bieżącymi przepisami podatkowymi,

  • Zamykanie okresowych i rocznych rozliczeń podatkowych i sporządzanie JPK_V7 oraz zeznań rocznych,

  • Rozliczanie ZUS przedsiębiorcy (możliwe przyuczenie i wsparcie w okresie początkowym),

  • Kontakt z Klientem i zapewnienie profesjonalnej, stałej obsługi księgowej.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w profesjonalnym biurze rachunkowym z wieloletnim doświadczeniem na rynku usług księgowych,

  • Pracę w trybie stacjonarnym, w wymiarze pełnego etatu,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do obowiązków oraz kwalifikacji (możliwość negocjacji),

  • Docelowo samodzielne stanowisko pracy, w początkowym okresie zatrudnienia pomoc i wsparcie ze strony doświadczonego pracownika Biura,

  • Możliwość zdobywania doświadczenia w biurze doradcy podatkowego,

  • Przyjazną atmosferę w pracy i wsparcie merytoryczne przełożonych,

  • Pomoc w zapoznaniu się z programem Comarch ERP Optima (możliwość przyuczenia)

  • Możliwość korzystania w pracy z pomocy w postaci programu LEX,

  • Benefity w postaci ubezpieczenia grupowego,

  • Wodę mineralną dla pracowników.

Profil kandydatki/kandydata - wymagania:

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w pracy na samodzielnym stanowisku w księgowości uproszczonej, w tym doświadczenie zdobyte w biurze rachunkowym,

  • Znajomość i praktyczna wiedza w zakresie stosowania przepisów ustawy o VAT, ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz rozporządzenia o PKPiR,

  • Dokładność, terminowość, zaangażowanie w wykonywane zadania,

  • Umiejętności analityczne, umiejętność logicznego myślenia i wyciągania wniosków,

  • Dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w grupie.

  • Wysoka kultura osobista i umiejętności komunikacyjne w kontakcie z Klientami.

W toku rekrutacji prosimy o przesłanie CV z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych (RODO) w celu niniejszej rekrutacji.

Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się telefonicznie bądź poprzez portal OLX, w celu zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną.

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Śródmieście
ID: 904599439