2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Łódzkie
  6. Księgowość - Skierniewice
Dodane 24 kwietnia 2024

Księgowa/y Skierniewice

Lokalizacja

Skierniewice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Skierniewicach poszukuje pracownika na stanowisko księgowej/ego

Miejsce pracy : Skierniewice

Zakres obowiązków:

  • księgowanie i dekretowanie dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami

  • uzgadnianie sald rozrachunkowych

  • bieżąca weryfikacja dokumentów księgowych pod kątem rachunkowym i formalno-merytorycznym;

  • archiwizowanie dokumentów i wsparcie zespołu w bieżących obowiązkach

  • wsparcie w przygotowaniu zestawień, kalkulacji w programie MS Excel do celów wewnętrznych

Wymaganie:

  • dobra znajomość programu MS Office Excel

  • dokładność i skrupulatność,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • praca na pełnych księgach

  • wykształcenie min. Średnie

  • odpowiedzialność za powierzone zadania

  • chęć rozwoju pod okiem i przy wsparciu doświadczonych kolegów z zespołu

Oferujemy:

  • umowa o pracę na pełen etat

  • bogaty pakiet socjalny

  • szkolenie i kursy podwyższające kwalifikację

Praca w godzinach: 7:00-15:00/8:00-16:00

WIĘCEJ INFORMACJI POD NUMEREM TELEFONU: 885 – 500 – 911

Lokalizacja

Skierniewice,

Łódzkie

Łódzkie, Skierniewice
ID: 914151937