2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Śląskie
  6. Księgowość - Katowice
  7. Księgowość - Śródmieście
Dodane 17 kwietnia 2024

Księgowa/y - Katowice

Lokalizacja

Katowice, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Aktualnie dla nasze Klienta z Katowic do ich Biura Rachunkowego poszukujemy osób na stanowisko: Księgowy/Księgowa

Zakres obowiązków:

  • księgowa/y w biurze rachunkowym

  • obsługa Spółek prowadzących pełną księgowość

  •  kadry i płace prowadzone są w wyodrębnionej komórce organizacyjnej

  • prowadzenie księgowości od kilku do kilkunastu podmiotów

  • rozliczanie podatku vat oraz podatku dochodowego od osób prawnych, kontakt z klientem oraz urzędem skarbowym

  • sporządzanie sprawozdań finansowych pod nadzorem biegłego rewidenta

Wymagania:

  • co najmniej 3 lata praktyki na stanowisku księgowa/y, najlepiej w biurze rachunkowym

  • dobra znajomość ustawy o podatku VAT oraz podatku dochodowym od osób prawnych (bardziej skomplikowane przypadki rozwiązujemy wspólnie z udziałem naszych doradców podatkowych)

  • dobra znajomość ustawy o rachunkowości

  • umiejętność sporządzania sprawozdań finansowych (pod nadzorem i z pomocą biegłego rewidenta)

  • znajomość pakietu Office (w szczególności Excel)

  • samodzielność

Co oferuje nasz Klient:

  • umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji - szkolenia

  • indywidualną ścieżkę kariery

  • elastyczny czas pracy

  • przyjazną atmosferę pracy - współpraca zamiast rywalizacji

  • ubezpieczenie grupowe na życie

  • prywatna opieka medyczna

  • MultiSport, MultiLife

  • lunch pass

  • dobra lokalizacja - centrum miasta Katowice

  • możliwość pracy częściowo zdalnej - po okresie wdrożenia

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania swojej aplikacji poprzez formularz

Do kontaktu telefonicznego zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Śródmieście
ID: 901082367