2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Warszawa
  7. Księgowość - Ursynów
Dodane 30 kwietnia 2024

Księgowa/y - do biura rachunkowego

Lokalizacja

Warszawa, Ursynów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Biuro rachunkowe mieszczące się na Ursynowie poszukuje księgowej/księgowego do obsługi firm - pełnej księgowości oraz PKPiR.

Mile widziana umiejętność obsługi systemów: WF-Fakir, Ramzes.

Zakres obowiązków:

-samodzielne rozliczanie jednoosobowych działalności gospodarczych (KPIR)

-wprowadzanie danych do systemu finansowo-księgowego

-weryfikacja i księgowanie faktur kosztowych oraz sprzedażowych

Wymagania:

-doświadczenie na podobnym stanowisku w biurze rachunkowym, co najmniej 3 lata,

-znajomość bieżących przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości,

-dokładność,

-skrupulatność,

-sumienność.

Oferujemy:

-Stabilne zatrudnienie,

-Wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i doświadczenia,

-elastyczny czas pracy,

-przyjazną atmosferę,

-dostęp do szkoleń;

-możliwość rozwoju

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie:

- CV z dopiskiem

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

-oczekiwanego wynagrodzenia.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursynów
ID: 894423406