2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Dolnośląskie
  6. Księgowość - Wrocław
  7. Księgowość - Krzyki
Przemysław Korczyński
Dodane 27 maja 2024

Księgowa/-wy Wrocław - Ołtaszyn

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Nasz Klient jest firmą świadczącą usługi związane z szeroko pojętą rachunkowością, obecną na rynku od 25 lat.

Działa w sektorze usług finansowych.

Zespół biura rachunkowego to kadra profesjonalistów: księgowych, specjalistów w zakresie kadr i płac, prawników, doradców podatkowych.

Obecnie poszukuje kandydatów na stanowisko:

Księgowa/-wy

Miejsce pracy: Wrocław - Ołtaszyn

Zadania:

  • Księgowanie faktur kosztowych,

  • Księgowanie wyciągów bankowych i raportów kasowych,

  • Kontrola płatności,

  • Rozliczanie sprzedaży internetowej,

  • Rozliczanie głównie podmiotów na KPiR

  • Realizacja zadań zleconych.

Oferujemy:

  • Płatne szkolenie wdrażające,

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Możliwość rozwoju oraz stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • Dużą samodzielność w działaniu i udział w ciekawych projektach,

  • Wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji,

  • Stabilne zatrudnienie z elastyczną formą zatrudnienia - do wyboru po okresie próbnym umowa o pracę, albo umowa - zlecenie,

  • Benefity pozapłacowe: Karta Multisport, Ubezpieczenie Grupowe Aviva - także dla dzieci i Partnera.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie - kierunkowe: ekonomia/finanse/rachunkowość,

  • Znajomość pakietu MS Office,

  • Rzetelność, odpowiedzialność, dokładność,

  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane osoby ze znajomością kard i płac oraz pełnej księgowości.

Jeśli zainteresowała Państwa oferta, proszę o przesłanie do nas CV przez OLX

Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Możesz zadzwonić od poniedziałku do piątku od 9-17.

Na CV proszę umieścić klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez PRO.COMMA Przemysław Korczyński z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji”.

Informujemy, że Administratorem danych jest PRO.COMMA Przemysław Korczyński z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Krępickiej 44E/1 Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

W razie pytań, możesz się skontaktować z naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail dostępnym na stronie: www.procomma.pl

Praca stała. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 2090.

PRO.COMMA Przemysław Korczyński

www.procomma.pl

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 687423026