2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Małopolskie
  6. Księgowość - Kraków
  7. Księgowość - Grzegórzki
Dodane 29 kwietnia 2024

Księgowa / -wy w biurze rachunkowym

Lokalizacja

Kraków, Grzegórzki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy

Biuro rachunkowe, działające na rynku usług finansowych od ponad 20 lat, specjalizujące się w obsłudze małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, poszukuje kandydata na stanowisko Księgowa / Księgowy.

Wymagania:

–  przynajmniej 2 - letnie doświadczenie na podobnym, samodzielnym stanowisku pracy,

–   samodzielne prowadzenie pełnej księgowości i księgowości uproszczonej,

–   sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

–   zdolności organizacyjne, interpersonalne i umiejętność efektywnego komunikowania się,

–   wysoki poziom kultury osobistej,

–   miła aparycja,

 Dodatkowym atutem będzie znajomość programu Comarch ERP Optima.

Zakres obowiązków:

–   prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów oraz ewidencji przychodów dla celów zryczałtowanego podatku dochodowego,

–  prowadzenie ksiąg rachunkowych,

–   ewidencjonowanie faktur oraz innych dokumentów na potrzeby rozliczeń podatkowych i rachunkowych,

–   uzgadnianie zapisów księgowych, przygotowywanie danych do deklaracji VAT, PIT i CIT,

–   prowadzenie rozrachunków dostawców i odbiorców;

–   przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań finansowych i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych,

–   ścisła współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, GUS),

–   księgowanie wyciągów bankowych,

–   potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami,

–   bezpośredni kontakt z obsługiwanym Klientem.

Gwarantujemy:

–   stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

–   umowę o pracę,

–   rozwój zawodowy,

–   szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,

–   narzędzia pracy,

–   pakiety medyczne i ubezpieczenie grupowe,

–   karta Multisport,

–   elastyczne godziny pracy,

–   owocowe poniedziałki.

Prosimy o wysyłanie CV za pomocą formularza.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Grzegórzki
ID: 915240461