2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Warszawa
  7. Księgowość - Ursus
Dodane 04 kwietnia 2024

Księgowa/-wy Biuro Rachunkowe Warszawa Ursus na etat -praca od zaraz

Lokalizacja

Warszawa, Ursus

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS STANOWISKA:

  • Kompleksowa obsługa firm w zakresie prowadzenia: PKPR, Ryczałt, Ksiąg Handlowych

  • Weryfikacji dokumentów pod względem księgowym i merytorycznym

  • Przygotowanie oraz sporządzanie rozliczeń podatkowych

WYMAGANIA

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku

  • Dobra umiejętność praktycznego stosowania przepisów prawa podatkowego

  • Znajomość zagadnień kadrowo-płacowych, mile widziana

  • znajomość systemu finansowego RAKS SQL, Płatnik

  • Samodzielność, odpowiedzialność, terminowość

  • Umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

OFERUJEMY

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji

CV wraz z podaniem oczekiwań finansowych proszę przesyłać na adres mailowy.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursus
ID: 705528226