2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Kazuń Nowy
Dodane 24 kwietnia 2024

Księgowa Wspólnot Mieszkaniowych Nowy Dwór Mazowiecki

Wynagrodzenie

5 500 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kazuń Nowy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zatrudnimy księgową na pełny etat do obsługi Wspólnot Mieszkaniowych w firmie Home Manager, która obsługuje nieruchomości na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego, Legionowa, Warszawy. Warunkiem koniecznym jest znajomość oprogramowania firmy Mieszczanin/Słonie.

Brak możliwości pracy zdalnej, biuro firmy znajduje się w Nowym Dworze Mazowieckim.

Rozważymy możliwość współpracy B2B.

Podstawowe obowiązki:

  • prowadzenie ewidencji rozliczeń wspólnot mieszkaniowych

  • dokonywanie rozliczeń

  • sporządzanie sprawozdań finansowych

  • księgowanie wyciągów bankowych

  • weryfikacja i księgowanie dokumentów kosztowych

  • bieżący kontakt z mieszkańcami i Zarządami Wspólnot

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • umowę o pracę

  • przyjazną atmosferę w pracy

  • możliwość dokształcania i rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Lokalizacja

Kazuń Nowy,

Mazowieckie

Mazowieckie, Kazuń Nowy
ID: 912381192