2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Małopolskie
  6. Księgowość - Kraków
  7. Księgowość - Krowodrza
Dodane 04 kwietnia 2024

Księgowa w Ośrodku Finansowo-Księgowym

Lokalizacja

Kraków, Krowodrza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Wymagania:

- wykształcenie średnie kierunkowe

- znajomość przepisów ustawy o rachunkowości, przepisów podatkowych i ZUS

- umiejętność analitycznego myślenia

- zaangażowanie, terminowość oraz dobra organizacja pracy

Warunki pracy:

- umowę o pracę

- przeszkolenie

- możliwość rozwoju i zdobycia nowego doświadczenia

- przyjazną atmosferę

Obowiązki:

- prowadzenie ksiąg rachunkowych Rodzinnych Ogrodów Działkowych

- sprawdzanie dokumentów finansowych pod względem rachunkowym

- zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości i braków w dokumentacji finansowej zarządowi ROD

- sporządzanie sprawozdań finansowych ROD

- rozliczanie składek do ZUS i US od pracowników zatrudnionych w ROD

- sporządzanie PIT11, PIT4R oraz PIT8AR

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Telefon do kontaktu: 12 638 23 95

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W CV proszę zawrzeć następującą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku

o ochronie danych osobowych (Dz.Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie

z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Wyrażam też zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO), informujemy, że:

administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Polski Związek Działkowców stowarzyszenie ogrodowe w Warszawie Okręg Małopolski

w Krakowie przy ul. Makowskiego 1,

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na potrzeby rekrutacji na stanowisko księgowej OFK na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a i c RODO

Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będzie Polski Związek Działkowców stowarzyszenie ogrodowe w Warszawie Okręg Małopolski

Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres trwania rekrutacji ogłoszonej w dniu 12 października 2020 roku do czasu jej zakończenia,

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność

z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,

Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli stwierdzi Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych dotyczących Pani/Pana narusza przepisy RODO,

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych, których pracodawca ma prawo żądać od osoby ubiegającej się o zatrudnienie na podstawie przepisów powszechnie obowiązujących jest wymogiem ustawowym. Ich nieprzekazanie spowoduje niemożność identyfikacji Pani/Pana jako osoby ubiegającej się o zatrudnienie, dokonania oceny przydatności Pani/Pana do pracy oraz nawiązania z Panią/Panem ewentualnego stosunku pracy,

Podanie przez Panią/Pana pozostałych danych osobowych jest dobrowolne.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Krowodrza
ID: 909415651