2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Ząbki
Dodane 24 kwietnia 2024

Księgowa w dziale obsługi wspólnot mieszkaniowych

Wynagrodzenie

6 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ząbki

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Praktyka / staż, Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studenta, Orzeczenie o niepełnosprawnościOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

• Księgowanie faktur, wyciągów bankowych oraz innych dokumentów księgowych

• Naliczanie opłat

• Prowadzenie rozrachunków właścicieli lokali i kontrahentów

• Wystawianie dokumentów księgowych m.in. not, faktur sprzedaży

• Rozliczanie mediów indywidualnych,

• Sporządzanie sprawozdań finansowych,

• Prowadzenie korespondencji z mieszkańcami,

• Prowadzenie windykacji

Nasze wymagania

• Mile widziana znajomość programu firmy Mieszczanin SOŁNIE

• Biegła obsługa komputera oraz programu MS Excel

• Mile widziana znajomość zasad prowadzenia ewidencji księgowej wspólnot mieszkaniowych

• Dokładność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy

Oferujemy

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Umowę B2B / umowę o pracę

• Elastyczne godziny pracy, możliwa praca w systemie hybrydowym

• Pracę w rozwijającej się firmie o stabilnej sytuacji rynkowej

• Przyjazną atmosferę pracy

• Możliwość dokształcania i rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Lokalizacja

Ząbki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ząbki
ID: 909317432