2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Dolnośląskie
  6. Księgowość - Wrocław
  7. Księgowość - Fabryczna
Dodane 26 kwietnia 2024

Księgowa w biurze rachunkowym

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Opis

Zakres obowiązków na stanowisku pracy:

Prowadzenie KPiR oraz ryczałtu ewidencjonowanego,

Sporządzanie deklaracji VAT i PIT,

Stały kontakt z klientami oraz US,

Sporządzanie i prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej dla pracowników obsługiwanych klientów,

Sporządzanie deklaracji PIT, ZUS,

Obsługa programu Płatnik.

Nasze oczekiwania:

Wiedza z zakresu przepisów podatkowych oraz zasad rachunkowości oraz Kodeksu Pracy,

Mile widziana praktyka z zakresu prowadzenia ksiąg handlowych, analizy poprawności i uzgadniania kont księgowych oraz sporządzania sprawozdań finansowych,

Znajomość programów INSERT NEXO,

Doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym,

Wykształcenie kierunkowe (preferowane wykształcenie wyższe),

Samodzielność oraz inicjatywa w działaniu,

Umiejętność efektywnej organizacji pracy własnej.

Co oferujemy:

Pracę w młodym zespole i przyjaznej atmosferze,

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub innego stosunku prawnego,

Prywatną opiekę medyczną Luxmed oraz pakiety sportowe,

Solidne wsparcie w realizacji własnych celów zawodowych,

Szkolenia podatkowe wewnętrzne i zewnętrzne,

Stanowisko z możliwością rozwoju zawodowego,

Realne szanse na zdobycie wiedzy i doświadczenia,

Prosimy o dodanie w treści CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 909621364