2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Celejów
Rekrutacja
Dodane Dzisiaj o 12:16

Księgowa - środki trwałe

Lokalizacja

Celejów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Brüggen Polska Sp. z o.o.

Jesteśmy wiodącym producentem płatków śniadaniowych, musli i batonów. Współpracujemy z największymi sieciami handlowymi w Polsce i za granicą.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Księgowa

Miejsce pracy: Wilga (pow. garwoliński)

Zakres obowiązków:

  • Weryfikacja i księgowanie dokumentów kosztowych.

  • Kontrola obiegu i księgowanie dokumentów inwestycyjnych.

  • Przygotowywanie dokumentów na potrzeby rozliczania dotacji i dofinansowań zewnętrznych.

  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych.

  • Przygotowywanie wewnętrznych raportów ad hoc.

  • Czynny udział w zamknięciu miesiąca i roku obrotowego.

  • Aktywne uczestnictwo w optymalizacji procesów księgowo-finansowych.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Min. 3-letnie doświadczenie w pracy w księgowości, preferowane w firmie produkcyjnej.

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, finanse, rachunkowość).

  • Znajomość Klasyfikacji Środków Trwałych oraz przepisów ustawy o rachunkowości.

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie MS Excel.

  • Znajomość języka angielskiego i/ lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym.

  • Mile widziane doświadczenie w pracy z systemami ERP / SAP.

  • Dobra organizacja pracy własnej, komunikatywność i zaangażowanie.

  • Odpowiedzialność oraz samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań.

  • Umiejętność analizowania danych i wyciągania wniosków.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach.

  • Przyjazną atmosferę pracy.

  • Grupowe ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną, bezpłatne wejścia na basen oraz deputaty produktowe.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Celejów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Celejów
ID: 912167604