2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Warszawa
  7. Księgowość - Praga-Południe
Dodane 29 kwietnia 2024

Księgowa / Samodzielna Księgowa

Wynagrodzenie

6 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Biuro Rachunkowe znajdujące się na Saskiej Kępie poszukuje do swojego zespołu księgowej lub Samodzielnej księgowej. Praca stacjonarna w siedzibie firmy. Oferujemy bardzo atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz możliwość doszkalania.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

·         Kompleksowe prowadzenie ksiąg powierzonych Klientów oraz KPiR

·         Dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych

·         Rozliczanie podatków (VAT, CIT) oraz sporządzanie deklaracji i informacji do odpowiednich Urzędów

·         Przygotowywanie sprawozdań finansowych – warunek nie konieczny ( oferujemy  możliwość doszkolenia w zakresie sporządzania sprawozdań )

·         Komunikacja z Klientami

OCZEKIWANIA

·         Co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w biurze rachunkowym

·         Wykształcenie kierunkowe

·         Znajomość programu Optima oraz Płatnik

·         Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości (CIT/VAT)

·         Umiejętność budowania relacji z klientem

·         Doskonała umiejętność organizacji pracy

OFERUJEMY

·         Pracę w oparciu o umowę o prace

·         Wynagrodzenie dodatkowe ( np. za sprawozdania, korekty, bilanse itp.)

·         Wsparcie zespołu księgowego, Doradców Podatkowych)

·         Możliwość szkolenia z zakresu sporządzania sprawozdań finansowych)

·         Dofinansowanie do szkoleń w Stowarzyszeniu Księgowych

·         Comiesięczne szkolenia

·         Przyjazną , bezstresową atmosferę i zgrany zespół.

Serdecznie zapraszamy do współpracy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 893921912