2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Warszawa
  7. Księgowość - Wola
Dodane 06 kwietnia 2024

księgowa, samodzielna księgowa

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Inny, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • weryfikacja, klasyfikacja i księgowanie dokumentów

  • kontrola zobowiązań, należności,

  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami, pracownikami

  • sporządzanie deklaracji podatkowych, wykonywanie obowiązków statystycznych

  • ewidencjonowanie projektów dofinansowanych ze środków UE i inne

  • sporządzanie raportów i zestawień dla potrzeb wewnętrznych spółki

  • współudział w tworzeniu polityki rachunkowości, planu kont kontakt z instytucjami zewnętrznymi (US)

  • raportowanie do Głównej Księgowej oraz Managerów poszczególnych działów

    Nasze wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • atutem będzie doświadczenie zdobyte w biurze rachunkowym

  • umiejętność samodzielnego prowadzenia ksiąg rachunkowych

  • znajomość co najmniej podstawowa Ustawy o Rachunkowości oraz przepisów podatkowych

  • dobra znajomość arkuszy excel

  • dobra organizacja pracy

    Co oferujemy:

  • pracę w profesjonalnym zespole i firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • otwartość i wsparcie ze strony przełożonych i zespołu

  • udział w ciekawych projektach

    ADN Akademia (dawniej MDDP Akademia Biznesu).  Jesteśmy jedną z największych firm szkoleniowych w Polsce. Nasz zespół tworzą doświadczeni menedżerowie najbardziej uznanych firm szkoleniowych i doradczych  działających na polskim oraz międzynarodowym rynku.  Od ponad 15 lat dostarczamy praktyczną wiedzę, oferując szerokie spektrum szkoleń, kursów i studiów w zakresie podatków, rachunkowości, finansów, prawa, a także praktyczne warsztaty z obszarów zarządzania strategicznego czy rozwoju wszelkich kompetencji biznesowych, zawodowych, osobistych i informatycznych. Inspirujemy do zmian i jesteśmy postrzegani, jako dogodny partner przedsiębiorstw w podnoszeniu ich konkurencyjności i efektywności. Podstawą wszystkich naszych projektów jest profesjonalne badanie potrzeb przedsiębiorstwa i przyszłych uczestników oraz nacisk na praktyczną przydatność prezentowanych rozwiązań. Dzięki temu nasze warsztaty są postrzegane, jako użyteczne i cenne źródło wiedzy. Dają temu wyraz dotychczasowi Klienci, którzy chętnie powracają na nasze zajęcia bez względu na formułę: szkoleń zamkniętych, otwartych, konferencji czy warsztatów.

    Prosimy o przeslanie CV ze wskazaniem  możliwego terminu podjęcia pracy oraz oczekiwań finansowych

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 892009290