2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Rzekuń
Dodane 26 kwietnia 2024

Księgowa - Rzekuń

Lokalizacja

Rzekuń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe AGROMASZ Sp. z o.o. z siedzibą w Rzekuniu, poszukuje osoby do pracy na stanowisku księgowej w naszym biurze.

 Wymagania:

- konieczne: znajomość oraz umiejętność zastosowania w praktyce, obowiązujących przepisów prawa podatkowego - przede wszystkim z zakresu Podatku Dochodowego od Osób Prawnych, a także Ustawy VAT  i Ustawy o Rachunkowości,

- doświadczenie w pracy w księgowości (księgi rachunkowe),

- dokładność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków,

- umiejętność pracy w zespole

- mile widziana obsługa systemu Comarch.

Opis stanowiska:

- księgowanie dokumentów księgowo-finansowych (faktury zakupu, środki trwałe i inne),

- weryfikacja formalno-merytoryczna i rachunkowa otrzymywanych dokumentów źródłowych,

- prowadzenie ewidencji Środków Trwałych,

- rozliczenie wydatków służbowych - księgowanie,

- analiza i uzgadnianie zapisów i sald na kontach z kontami księgi głównej,

- weryfikacja i przygotowanie danych do zamknięcia miesiąca,

- udział w przygotowaniu Sprawozdań Finansowych zgodnie z obowiązującymi przepisami,

- wspieranie działu księgowości w codziennej pracy,

Oferujemy:

- umowę o pracę od początku współpracy,

- możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia w obszarze księgowości,

- komfortowe warunki pracy,

- pakiet świadczeń socjalnych

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Rzekuń,

Mazowieckie

Mazowieckie, Rzekuń
ID: 911249456