2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Małopolskie
  6. Księgowość - Chrzanów
Dodane 08 kwietnia 2024

Księgowa - Praca - Chrzanów - Biuro Rachunkowe

Lokalizacja

Chrzanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Dzień Dobry,

Z uwagi na dynamiczny rozwój działalności Biuro Rachunkowe GMP Sp. z o. o., z siedzibą w Chrzanowie poszukuje kandydatów do dołączenia do istniejącego zespołu ekspertów księgowych w naszym biurze w Chrzanowie.

Aktualnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku: Księgowa / Księgowy.

Wymiar czasu pracy: PEŁNY ETAT

WYNAGRODZENIE UZALEŻNIONE OD DOŚWIADCZENIA I UMIEJĘTNOŚCI.

WYMAGANIA:

WARUNEK KONIECZNY: Doświadczenie w pracy z oprogramowaniem Comarch Optima.

  • Mile widziane wykształcenie na kierunkach ekonomicznych / rachunkowych - aczkolwiek dla nas najważniejsze jest doświadczenie zawodowe kandydatów oraz ich praktyczne umiejętności;

  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;

  • Znajomość przepisów prawa podatkowego;

  • Umiejętność pracy w zespole.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Prowadzenie pełnej księgowości;

  • Prowadzenie KPiR;

  • Prowadzenie i rozliczanie podatku VAT;

  • Obsługa kadrowa Klientów Biura;

  • Codzienny kontakt z Klientami Biura;

  • Przygotowywanie stosownych dokumentów (np. sprawozdania, bilanse itp.).

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne warunki finansowe - wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności oraz doświadczenia;

  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach finansowanych przez nasze Biuro Rachunkowe;

  • Firmowy laptop oraz telefon;

  • Praca w zespole doświadczonych księgowych z wieloletnim doświadczeniem;

  • Miła atmosfera;

  • Biuro w centrum w Chrzanowa - bliskość urzędów, sklepów i komunikacji miejskiej.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny pod nr telefonu: 79*******74. W razie przesłania swojego CV przez formularz OLX prosimy o załączenie w tymże CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych, znajdujących się w przesyłanym przeze mnie CV dla celów rekrutacji na stanowisko: Samodzielna Księgowa / Księgowy".

Pełna informacja dotyczącą przetwarzania Państwa danych osobowych znajduję się na naszej stronie internetowej.

Pozdrawiamy!

Biuro Rachunkowe GMP Sp. z o.o.

Lokalizacja

Chrzanów,

Małopolskie

Małopolskie, Chrzanów
ID: 785558979