2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Wielkopolskie
  6. Księgowość - Poznań
  7. Księgowość - Stare Miasto
Grafton Recruitment
Dodane 23 kwietnia 2024

Księgowa/ Księgowy z j. rosyjskim

Wynagrodzenie

7 000 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma oferująca kompleksowe usługi z zakresu rachunkowości i doradztwa finansowego zlokalizowana w Poznaniu poszukuje osoby na stanowisko: Księgowa/ Księgowy z j. rosyjskim

Obowiązki:

  • przetwarzanie, wprowadzanie i księgowanie dokumentów i wyciągów bankowych

  • samodzielne i terminowe sporządzanie deklaracji podatkowych (np. VAT, CIT, podatek dochodowy)

  • przygotowywanie sprawozdań do GUS, US

  • prowadzenie działań zgodnych z obowiązującymi przepisami i standardami rachunkowości

  • przygotowywanie zestawień i analiz

  • pomoc w przygotowywaniu sprawozdań finansowych

  • wsparcie klientów i współpraca z interesariuszami zewnętrznymi i wewnętrznymi

Wymagania:

  • min. 3-4 letnie doświadczenie zawodowe w księgowości

  • praktyczna znajomość przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości

  • wykształcenie wyższe kierunkowe

  • znajomość języka rosyjskiego min. B2

  • samodzielność, zaangażowanie i terminowość

  • swobodna obsługa narzędzi Ms Office

  • gotowość do odbycia miesięcznego szkolenia w innym mieście, w pełni pokrywane finansowo przez pracodawcę

  • mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie B1

Benefity:

  • umowa o pracę

  • karta sportowa

  • szkolenie wdrożeniowe

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe oraz językowe

  • samodzielne stanowisko

  • atrakcyjna lokalizacja biura

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 912138027