2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Małopolskie
  6. Księgowość - Kraków
  7. Księgowość - Stare Miasto
Dodane 12 czerwca 2024

Księgowa/Księgowy w Biurze Rachunkowym Ksiegujesie.pl

Wynagrodzenie

6 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa, Praca zdalna

Lokalizacja: Kraków, ul. Słomiana (możliwość pracy hybrydowej lub zdalnej w 100%)

Kogo Szukamy:

Szukamy samodzielnych księgowych z doświadczeniem w pracy w biurze rachunkowym, gotowych do prowadzenia KPIR, uproszczonych ewidencji oraz Ksiąg Handlowych. Idealny kandydat to osoba cierpliwa, lubiąca ludzi i z pasją do księgowości, która chce się rozwijać oraz dbać o najwyższą jakość usług dla naszych klientów.

Zadania:

  • Prowadzenie spraw kadrowo-płacowych klientów, w tym zarządzanie dokumentacją pracowniczą, naliczanie wynagrodzeń oraz świadczeń socjalnych.

  • Prowadzenie KPIR, uproszczonych ewidencji oraz Ksiąg Handlowych zgodnie z obowiązującymi przepisami.

  • Sporządzanie deklaracji i zeznań podatkowych, w tym VAT, CIT oraz PIT, z uwzględnieniem najnowszych zmian w przepisach.

  • Bezpośrednia obsługa klienta, podstawowe doradztwo podatkowe oraz kontakt z urzędami w imieniu klientów.

  • Udzielanie odpowiedzi na pytania klientów i rozwiązywanie bieżących problemów księgowych.

  • Kontakt z instytucjami zewnętrznymi (ZUS, US) oraz sporządzanie rocznych zeznań podatkowych.

Wymagane Umiejętności:

  • Znajomość programu Comarch Optima i Płatnik oraz umiejętność efektywnego korzystania z tych narzędzi.

  • Znajomość przepisów podatkowych, zasad księgowych oraz przepisów związanych z zatrudnieniem.

  • Minimum trzyletnie doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym.

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i samodzielność w realizacji powierzonych zadań.

  • Umiejętność pracy w zespole oraz dzielenia się wiedzą z innymi członkami zespołu.

Mile Widziane:

  • Znajomość oprogramowania Kancelaria CTI.

  • Doświadczenie w pracy na Księgach Handlowych i tworzeniu sprawozdań finansowych.

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, B2B lub inną formę współpracy, dostosowaną do Twoich preferencji.

  • Wynagrodzenie w przedziale od 4 500 do 8000 zł netto, uzależnione od ilości i rodzaju obsługiwanych firm.

  • Praca w miłym, młodym zespole, który wspiera się nawzajem i chętnie dzieli się wiedzą.

  • Pomoc bardziej doświadczonych księgowych w rozwiązywaniu bieżących problemów i wątpliwości.

  • Dostęp do aktualnego repozytorium przepisów prawnych.

  • Dostęp do profesjonalnego oprogramowania, usprawniającego i przyspieszającego bieżącą pracę księgowego (OCR, Panel Klienta).

  • Możliwość elastycznego dostosowania godzin pracy oraz pracy zdalnej z dowolnego miejsca w Polsce.

  • Regularne szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Programy motywacyjne i benefity pracownicze, ( np. Multisport, Luxmed)

Jak Aplikować:

Jeśli jesteś zainteresowany/a dołączeniem do naszego zespołu, prosimy o przesłanie CV.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Dołącz do nas i rozwijaj swoją karierę w dynamicznie rozwijającym się biurze rachunkowym Ksiegujesie.pl!

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 882267943