2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Podkarpackie
  6. Księgowość - Rzeszów
Dodane 26 kwietnia 2024

KSIĘGOWA/KSIĘGOWY w Biurze Rachunkowym

Wynagrodzenie

5 400 - 6 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Biuro rachunkowe zatrudni księgową/ego do księgowości uproszczonej

Lokalizacja:

Opis stanowiska:

• księgowanie KPIR/ryczałt ewidencjonowany

• weryfikacja formalna dokumentów księgowych, kwalifikacja pod względem księgowym i podatkowym

• księgowanie faktur zakupu (kosztowych, importu usług, towarowych, importu towarów, WNT, środków trwałych)

• prowadzenie ewidencji środków trwałych, naliczanie amortyzacji

• sprawdzanie poprawności zaksięgowanego VAT z rejestrami zakupu i sprzedaży, uzgadnianie plików JPK

• sporządzanie deklaracji podatkowych VAT, PIT

Wymagania:

• mile widziane wykształcenie wyższe ekonomiczne, technikum ekonomiczne (finanse, rachunkowość, ekonomia)

• co najmniej 1-roczne doświadczenie na stanowisku Księgowego

• znajomość przepisów podatkowych

• otwartość na wyzwania i zmiany, komunikatywność, umiejętność współpracy i budowania relacji w zespole

• mile widziana znajomość programu Optima

 Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie

• dużą samodzielność

• bardzo dobre, przyjazne warunki pracy

• możliwość zdobycia cennego doświadczenia i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

• stabilną pracę

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji [ zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 roku o ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. 133 poz 883]

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 913201913