2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Śląskie
  6. Księgowość - Nakło Śląskie
Dodane 28 maja 2024

Księgowa/Księgowy w Biurze Rachunkowym

Wynagrodzenie

4 500 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Nakło Śląskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Samodzielna Księgowa/ Samodzielny Księgowy

Oferta skierowana jest do osób zainteresowanych tematyką księgowości oraz możliwością rozwoju w zakresie podatków i rachunkowości.

Poszukujemy osób, które chciałyby związać się z firmą w dłuższej perspektywie.

Zadania na oferowanym stanowisku:

ü  Prowadzenie pełnej księgowości oraz książki przychodów i rozchodów i innych ewidencji .

ü  Dekretowanie i księgowanie dokumentów zakupu i sprzedaży w rejestrach VAT i w systemie  Enova , KSP

ü  Księgowanie wyciągów bankowych, dokumentów wewnętrznych, raportów kasowych;

ü  Przygotowywanie danych do deklaracji podatkowych VAT, CIT, PIT;

ü  Ewidencja środków trwałych;

ü  Kontrola merytoryczna dokumentów i prawidłowości księgowań,

ü  Uzgadnianie i rozliczanie kont rozrachunkowych.

ü  Uzgadnianie i rozliczanie rozrachunków publiczno- prawnych.

ü  Bieżący kontakt z Klientami obsługiwanych  firm  –  budowanie pozytywnych relacji opartych na dobrej współpracy.

Nasze oczekiwania:

ü  2-3 letnie doświadczenie w  prowadzeniu ksiąg rachunkowych i innych ewidencji - warunek konieczny.

ü  Gotowość do ciągłego uczenia się oraz rozwoju.

ü  Znajomość zagadnień podatkowych

ü  Mile widziane osoby, które miały okazję pracować w firmie świadczącej usługi księgowe (biura rachunkowe) lub w wewnętrznym dziale księgowości.

ü  Wykształcenie min. średnie.

ü  Dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków.

ü  Umiejętność planowania, organizacji pracy i ustalania priorytetów

Dodatkowe atuty:

ü  Dobra znajomość pakietu Microsoft Office

ü  Znajomość programu  Enova ,

ü  Zdolności interpersonalne, czyli: dobra komunikacja i umiejętność pracy z klientem.

Oferujemy:

Ø  Pracę od zaraz,

Ø  Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

Ø  dostęp do szkoleń z zakresu zmian w podatkach,

Ø  pracę w miłej i przyjaznej atmosferze,

Lokalizacja

Nakło Śląskie,

Śląskie

Śląskie, Nakło Śląskie
ID: 919717480