2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Warszawa
  7. Księgowość - Wesoła
Dodane 09 kwietnia 2024

Księgowa/Księgowy w Betlewski.com

Wynagrodzenie

8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wesoła

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Miejsce pracy: ul. Trakt Brzeski 35, 05-077 Warszawa

Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Zakres obowiązków:

  • Wystawianie i księgowanie faktur sprzedaży

  • Księgowanie i weryfikacja dokumentów magazynowych

  • Rozliczanie stanów magazynowych

  • Bieżące wsparcie działu księgowości

Oczekiwania:

  • Wykształcenie kierunkowe.

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomości przepisów prawa z zakresu rachunkowości

  • Mile widziana znajomości oprogramowania Rewizor GT, Subiekt GT

  • Komunikatywność i dobra organizacja pracy własnej

  • Dokładność, obowiązkowość, terminowość i zaangażowanie

  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie 8.000 zł brutto

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Dofinansowanie karty MultiSport

  • Zniżki pracownicze na produkty Betlewski®

  • Miłą atmosferę w miejscu pracy – mówimy sobie na „Ty” :)

Dołącz do naszego zespołu!

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem OLX.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wesoła
ID: 899156836