2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Wielkopolskie
  6. Księgowość - Poznań
  7. Księgowość - Warszawskie
Dodane 18 kwietnia 2024

Księgowa/ księgowy Poznań

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Warszawskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Kancelaria Doradcy Podatkowego COMPERTUS, działająca na rynku od 2010 r. zatrudni na stanowisku MŁODSZA KSIĘGOWA/ MŁODSZY KSIĘGOWY (miejsce pracy Poznań ul. Bałtycka 6).

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych w oparciu o program Comarch Optima

  • sporządzanie rejestrów VAT

  • przygotowywanie deklaracji podatkowych.

Wymagania:

  • znajomość aktualnych przepisów w zakresie PIT/CIT/VAT

  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • sumienność, umiejętność logicznego myślenia

  • dokładność i terminowość w realizacji powierzonych obowiązków

  • komunikatywność, życzliwość, umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i zaangażowania w pracy

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji, szkolenia zewnętrzne

  • praca w miłej atmosferze, przy wsparciu ze strony doradcy podatkowego.

Istnieje możliwość zatrudnienia w niepełnym wymiarze godzin.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem:

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Warszawskie
ID: 678811683