2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Wielkopolskie
  6. Księgowość - Murowana Goślina
Dodane 23 maja 2024

Księgowa/Księgowy - Pełna Księgowość

Wynagrodzenie

5 800 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Murowana Goślina

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dynamicznie rozwijające Biuro Rachunkowe ELP Office zatrudni do długotrwałej współpracy osobę na stanowisko księgowej/księgowego.

Oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenia

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Dobra znajomość przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości

  • Znajomość obsługi programów księgowych (np. Comarch Optima, Symfonia, Rewizor, SKP, w-firma) będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

  • Samodzielność, dokładność i dobra organizacja pracy

  • Umiejętność pracy w zespole i dobre umiejętności komunikacyjne

  • Posiadanie wykształcenia wyższego kierunkowego (np. Rachunkowość, Finanse, Ekonomia) będzie dodatkowym atutem

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego czy rosyjskiego będzie dodatkowym atutem

  • Biegła znajomość języka polskiego

Obowiązki:

  • Prowadzenie pełnej księgowości dla klientów biura

  • Przygotowywanie i składanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT, PIT)

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych

  • Kontrola i analiza dokumentów księgowych

  • Obsługa programów księgowych i systemów finansowo-księgowych

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego” a w przypadku Twojego zainteresowania przyszłymi procesami rekrutacyjnymi, prosimy o dodatkowe umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji w celu realizacji przyszłych postępowań rekrutacyjnych”.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Osoby zainteresowane zapraszam na priv, mail lub pod numer telefonu: 53*******08 (Aldona Szawan)

Lokalizacja

Murowana Goślina,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Murowana Goślina
ID: 920347140