2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Podkarpackie
  6. Księgowość - Rzeszów
Dodane 30 kwietnia 2024

Księgowa / Księgowy - księgowość, audyt, finanse, podatki

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Wektor Wiedzy - jesteśmy jedną z największych firm szkoleniowo doradczych w Polsce specjalizujących się w szkoleniach i usługach wspierających księgowych i kadrowych w codziennej pracy. W związku z dalszym rozwojem oraz wprowadzaniem kolejnych usług poszukujemy Księgowej / Księgowego do prowadzenia naszych trzech podmiotów: Wektor Wiedzy, Wektor Wiedzy Wsparcie Innowacji oraz PozytywniCO2 .

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające posiadanej wiedzy i kompetencjom

  • Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwo w projektach doradczych w prężnie rozwijającej się firmie

  • Szkolnie i współpraca z najlepszymi doradcami podatkowymi i biegłymi rewidentami w Polsce

  • Wyjazd zagraniczne – sprawdź na nas www.youtube.pl

  • w 2021 byliśmy w Pradze

  • W 2022 Budapeszt

  • 2024 - :)?

  • Kawa bez limitu i Tort w Twoje urodziny oraz STO LAT od całego zespołu!!!

Proponowany zakres obowiązków:

  • Prowadzenie i nadzór nad pełną księgowością Spółki oraz Fundacji

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych

  • Kontrola prawidłowości transakcji finansowych oraz nadzór nad sprawnym obiegiem dokumentów

  • Odpowiedzialność za rozliczenia podatkowe , dotacyjne, ZUS

  • Dostarczanie danych i tworzenie raportów finansowych i statystycznych

  • Sporządzanie deklaracji podatkowych i dokumentacji dla Urzędu Skarbowego, Urzędu Statystycznego oraz ZUS

  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych

  • Współtworzenie nowych produktów dla księgowości

Nasze wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Znajomość systemu Comarch Optima lub Symfonia

  • Znajomość zasad i przepisów o rachunkowości, podatkowych i o instrumentach finansowych, KSH

  • Mile widziane doświadczenie w kadrach i rozliczaniu ZUS

  • Chęć szkolenia i rozwijania się w dziedzinie księgowości lub kadr

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Odpowiedzialność i umiejętność dobrej organizacji pracy i efektywnego zarządzania czasem

  • Znajomość pakietu Microsoft Office

  • Wykształcenie wyższe w obszarze finansów/ rachunkowości.

Jeśli ciągły rozwój jest Ci bliski i nie boisz się wyzwań, śmiało napisz do nas i spotkaj się z nami !!!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 910481191