2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Warszawa
  7. Księgowość - Wola
Dodane 01 maja 2024

Księgowa / Księgowy KH i KPIR Biuro Rachunkowe Warszawa Wola

Wynagrodzenie

6 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Od 2011 roku Biuro Rachunkowe MSP Finance zapewnia swoim klientom rzetelną obsługę w zakresie księgowości, kadr i płac oraz doradztwa podatkowego.

Obecnie poszukujemy kandydatki/ta na stanowisko: Księgowa / Księgowy

OPIS STANOWISKA:

·   księgowanie dokumentów

·   terminowo i prawidłowe prowadzenie ewidencji księgowej (księga handlowa , ewidencja środków trwałych, ewidencja VAT) w ramach pełnej księgowości

·   prowadzenia książki przychodów i rozchodów

·   przeprowadzanie okresowej kontroli kont

·   kontrola faktur sprzedaży i zakupów pod względem podatku dochodowego i VAT

·   rozliczanie faktur importu i eksportu oraz WNT i WDT

·   przygotowanie i weryfikacja danych dla potrzeb rejestru VAT

·   przygotowywanie deklaracji podatku dochodowego, VAT i JPK

·   sporządzanie sprawozdań finansowych

·   prowadzenie kadr i płac

·   inne bieżące zadania z zakresu księgowości

WYMAGANIA:

·   przynajmniej dwuletnie doświadczenie zawodowe związane z księgowością

·   znajomość rachunkowości, zagadnień z zakresu przepisów podatkowych (CIT, PIT, VAT) oraz przepisów obrotu wewnątrz unijnego

·    znajomość programu księgowego Comarch Optima

·   dobra znajomość MS Office, w szczególności arkusza kalkulacyjnego Excel;

·   umiejętność pracy w zespole, rzetelność, terminowość

·   mile widziany certyfikat MF na usługowe prowadzenie ksiąg handlowych

WARUNKI PRACY:

·  praca w biurze

· elastyczny czas pracy

·  możliwość rozwoju zawodowego

·  podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia

·  przyjazna atmosfera w zespole

·  ubezpieczenie zdrowotne

Więcej informacji o firmie: www.mspfinance.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 843402951