2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Lubuskie
  6. Księgowość - Gorzów Wielkopolski
Dodane 12 czerwca 2024

Księgowa / Księgowy - Gorzów Wielkopolski

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Biuro rachunkowe OPTIMUM FINANSE świadczy profesjonalne usługi dla firm i osób fizycznych w zakresie księgowości, obsługi kadr i płac, doradztwa gospodarczego, podatkowego oraz opracowywania wniosków o dotacje UE i kredyty.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Księgowa/ Księgowy

Opis stanowiska:

  • prowadzenie księgowości dla klientów biura – pełna księgowość, księga przychodów i rozchodów, ryczałt od przychodów ewidencjonowanych, ewidencje VAT

  • księgowanie i rozliczanie transakcji krajowych i zagranicznych, rozliczanie różnic kursowych

  • sporządzanie deklaracji dla US (CIT, PIT, VAT, PCC)

  • sporządzenie sprawozdań na potrzeby GUS i PFRON

  • sporządzanie list płac, przygotowywanie i rozliczanie umów cywilno-prawnych, naliczanie zasiłków

  • sporządzanie deklaracji ZUS, obsługa ZUS PUE

  • sporządzanie raportów na potrzeby klientów

  • kontakt z klientami biura oraz instytucjami zewnętrznymi

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy w księgowości

  • mile widziane doświadczenie w biurze rachunkowym min. 2 lata

  • wykształcenie średnie lub wyższe o profilu ekonomicznym

  • praktyczna i aktualna znajomość ustawy o rachunkowości oraz prawa podatkowego

  • obsługa programów księgowych - COMARCH OPTIMA, Płatnik oraz pakietu MS Office, w szczególności MS Excel

  • rzetelność,  skrupulatność, samodzielność, odpowiedzialność i komunikatywność

  • bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat

  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i efektów pracy

  • wsparcie wieloletniego i doświadczonego zespołu

  • szkolenia zewnętrzne oraz wewnętrzne

  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu

  • komfortowe warunki pracy

  • pakiet benefitów

  • przyjazną atmosferę w środowisku pracy

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Aplikacje zawierające CV prosimy składać za pośrednictwem portalu OLX.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 920270539