2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Warszawa
  7. Księgowość - Wola
Leroy Merlin
Dodane 26 kwietnia 2024

Księgowa / księgowy ds. rozliczeń podatkowych- LEROY MERLIN- Warszawa

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Opis

Kim jesteśmy

Nasza firma to przyjazne i stabilne miejsce pracy: rozwijamy ludzi, dajemy im samodzielność i możliwość podejmowania decyzji.  Doceniamy zaangażowanie, dzielimy się wspólnie wypracowanymi zyskami oraz tworzymy nowe miejsca pracy.

Jesteśmy różni i chcemy być różni. Na różnorodności Pracowników budujemy naszą markę. Jesteśmy Pracodawcą rów(ż)nych możliwości - niezależnie od tego kim jesteś, co robisz, ile masz lat czy posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności - czekamy na Ciebie.

Opis stanowiska:

  • Udział w kalkulacji zobowiązań podatkowych i w przygotowaniu deklaracji;

  • Bieżąca analiza kont księgowych;

  • Przygotowywanie raportów, zestawień i analiz;

  • Pomoc w obsłudze zapytań podatkowych z innych Działów;

  • Wsparcie procesu sprawozdawczego GUS;

  • Obsługa wewnętrznych aplikacji i programów wspierających rozliczenia podatkowe.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu rachunkowości (mile widziane z elementami podatków);

  • Doświadczenie w księgowości w dużych organizacjach min. 2 lata (mile widziany obszar podatkowy);

  • Znajomość przepisów prawa podatkowego i Ustawy o Rachunkowości;

  • Praktyczna znajomość Excel;

  • Dokładność i skrupulatność, umiejętności analityczne;

  • Chęć do nauki i pozytywne nastawienie do pracy.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 911191578