2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Pomorskie
  6. Księgowość - Łężyce
Dodane 10 kwietnia 2024

Księgowa/Księgowy - Domax sp z o.o. , Łężyce

Lokalizacja

Łężyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Domax sp. z o.o. – największy  polski producent okuć metalowych oraz złącz ciesielskich -  poszukuje kandydatki/kandydata na stanowisko KSIĘGOWA / KSIĘGOWY

Miejsce pracy – Łężyce, al. Parku Krajobrazowego 109  (84-207 Koleczkowo)

Zakres obowiązków:

- księgowanie wyciągów bankowych (złotówkowe, walutowe)

- rozliczanie i analiza rozrachunków , uzgadnianie sald z kontrahentami

- księgowanie faktur zakupu, rozliczanie płatności kartą

- realizacja przelewów (krajowych, zagranicznych)

Oferujemy:

- zatrudnienie na umowę o pracę , elastyczne godziny pracy pomiędzy 7.00-16.00

- pakiety medyczne , ubezpieczenie grupowe, premie kwartalne

Oczekujemy:

- mile widziane doświadczenie w księgowości (min. 1 rok)

- wykształcenie kierunkowe oraz podstawowa znajomość zasad rachunkowości

- dokładność i sumienność

- chęć do nauki i zdobywania doświadczenia

Serdecznie  zapraszam do aplikowania, w CV proszę umieścić klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych

Kontakt :  Aneta Olechowska , telefon 57*******42

Lokalizacja

Łężyce,

Pomorskie

Pomorskie, Łężyce
ID: 910940428