2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Małopolskie
  6. Księgowość - Kraków
  7. Księgowość - Bronowice
Dodane 28 marca 2024

Księgowa/księgowy do pracy w Biurze Rachunkowym

Wynagrodzenie

4 300 - 4 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Bronowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Zakres obowiązków

• Kompleksowe prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa

• Bieżąca weryfikacja i księgowanie dokumentów

• Prowadzenie rejestrów VAT zgodnie z przepisami Ustawy o podatku od towarów i usług

• Klasyfikacja PIT zgodnie z przepisami Ustawy o podatku dochodowym

• Sporządzanie deklaracji podatkowych (PIT, VAT)

• Generowanie JPK

• Przygotowywanie rocznych rozliczeń dla obsługiwanych klientów

• Przygotowywanie miesięcznych rozliczeń do ZUS

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w księgowości min. 3 lata

  • Praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa podatkowego

  • Umiejętność obsługi systemów finansowo-księgowych

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na programie CDN Optima

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym

  • Mile widziane doświadczenie kadrowo-płacowe

  • Odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu obowiązków

  • Samodzielność

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub zlecenie

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • Miłą atmosferę i dobre warunki pracy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bronowice
ID: 908283973