2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Kujawsko-pomorskie
  6. Księgowość - Bydgoszcz
Dodane 28 maja 2024

Księgowa/Księgowy do działu ksiegowości

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Moto Budrex Sp. z o.o. o ponad 30 letniej ugruntowanej pozycji na rynku handlowym zatrudni w swojej siedzibie w Bydgoszczy przy ul. Grunwaldzkiej 291 osobę na stanowisko:

Księgowa/y

Twój zakres obowiązków:

  • księgowanie dokumentów (faktury zakupu, sprzedaży, dokumenty magazynowe),

  • kontrola rozrachunków z klientami,

  • analiza oraz uzgadnianie sald kont księgowych,

  • wprowadzanie i rozliczanie przelewów bankowych,

  • udział w działaniach związanych z zamknięciem miesiąca,

  • uzgadnianie rejestrów VAT,

  • pomoc przy sporządzaniu deklaracji skarbowych CIT, VAT i innych,

  • przygotowywanie raportów / zestawień zgodnie z potrzebami spółki.

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • znajomość ustawy o rachunkowości i przepisów prawa podatkowego (VAT, CIT),

  • dokładność, samodzielność

  • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków,

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • dofinansowania do wczasów, bony świąteczne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji

klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Moto Budrex Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy."

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 657392556