2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Świętokrzyskie
  6. Księgowość - Starachowice
Dodane 10 kwietnia 2024

Księgowa / Księgowy do Biura Rachunkowego

Lokalizacja

Starachowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Praktyka / staż

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca zdalna, Praca hybrydowa

Biuro Rachunkowe ze Starachowic zatrudni księgowego / księgową do pracy przy rozliczaniu firm prowadzących pełną księgowość.

Wymagana znajomość języka Angielskiego w mowie i piśmie

Praca na systemie Rewizor.

Oferujemy możliwość szkoleń i podnoszenia kwalifikacji u boku pozostałych członków zespołu.

Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.

Praca Zdalna ale wymagana cykliczność wizyt z siedzibie firmy. Preferowane są osoby z regionu.

Forma zatrudnienia i wysokość wynagrodzenia do ustalenia podczas rozmowy kwalifikacyjnej, docelowo szukamy osoby samodzielnej na danym stanowisku ale będą brane też pod uwagę osoby z mniejszym doświadczeniem zawodowym jak również do przeszkolenia.

Zakres zadań

Prowadzenie pełnej księgowości w systemie Rewizor

Prowadzenie ewidencji środków trwałych

Sporządzenie rejestrów VAT

Przygotowywanie deklaracji i zeznań podatkowych

Sporządzanie sprawozdań finansowych

Wymagania

Znajomość języka Angielskiego w mowie i piśmie

Znajomość przepisów prawa podatkowego

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w formie PDF za pośrednictwem OLX

Lokalizacja

Starachowice,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Starachowice
ID: 910823642