2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Dolnośląskie
  6. Księgowość - Wrocław
  7. Księgowość - Krzyki
Dodane 24 kwietnia 2024

księgowa/ księgowy

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

  • kontrola nad prawidłowością rozliczeń księgowości uproszczonej,

  • prowadzenie pełnej księgowości, zgodnie z ustawą o rachunkowości i przepisami podatkowymi spółek prawa handlowego,

  • przygotowanie deklaracji podatkowych oraz rozliczeń rocznych,

  • sporządzanie sprawozdań finansowych według określonych standardów oraz raportów na potrzeby klientów i instytucji zewnętrznych,

  • kontakty i współpraca z klientami.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne,

  • kilkuletnie doświadczenie w księgowości,

  • dobra znajomość ustawy o rachunkowości oraz bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych,

  • znajomość programów finansowo – księgowych, preferowane Enova i Saldeo,

  • bardzo dobra znajomość rozliczeń wewnątrzunijnych, transakcji walutowych,

  • rzetelność, sumienność, komunikatywność ,

  • doświadczenie w zakresie współpracy z urzędami,

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i nowoczesnej firmie,

  • przyjazną atmosferę pracy

  • możliwości rozwoju zawodowego, częste szkolenia,

  • atrakcyjne warunki pracy,

  • pakiety medyczne

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 909297669