2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Łódzkie
  6. Księgowość - Łódź
  7. Księgowość - Śródmieście
Grafton
Dodane 25 kwietnia 2024

Księgowa/ Księgowy

Wynagrodzenie

6 000 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Dla naszego klienta dużego gracza na lokalnym rynku z branży nieruchomości, w związku z rozwojem firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko Księgowego/ Księgowej8

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca kontrola dokumentów księgowych: kontrola merytoryczna i rachunkowa;

  • Samodzielne prowadzenie księgowości kilku spółek firmy;

  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w firmie;

  • Kontrola nad prawidłową polityką rachunkowości;

  • Prawidłowe i terminowe dokonywanie rozliczeń finansowych i regulowanie zobowiązań;

  • Przygotowywanie raportów i sprawozdań finansowych;

  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi;

  • Należyte przechowywanie i zabezpieczanie dokumentów;

  • Inne obowiązki związane z szeroko rozumianymi kwestami księgowymi oraz bieżącą obsługą finansową i podatkową.

Wymagania pracodawcy

  • Min. 3 - letnie doświadczenie w księgowości;

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (w obszarze finansów, ekonomii lub rachunkowości);

  • Doświadczenie w biurze rachunkowym - mile widziane;

  • Znajomość aktualnych przepisów z zakresu rachunkowości i podatków;

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office.

Mile widziane

  • Mile widziana znajomość programu Optima.

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie;

  • Umowa o pracę lub B2B;

  • Krótki piątek;

  • Zwrot kosztów dojazdu/parkingu;

  • Praca w nowoczesnym biurowcu w centrum Łodzi;

  • Okazjonalna praca zdalna;

  • Premię roczną;

  • Imprezy integracyjne;

  • Wyjazdy integracyjne;

  • Otwarta, dynamiczna atmosfera;

  • Możliwość rozwoju osobistego i szkolenia.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 909448419