2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Wielkopolskie
  6. Księgowość - Poznań
  7. Księgowość - Starołęka
Dodane 02 kwietnia 2024

Księgowa/Księgowy

Wynagrodzenie

4 600 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Starołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Obowiązki:

  • Wykonywanie podstawowych zadań księgowych

    ( weryfikacja, dekretowanie i księgowanie dokumentów - faktury, wyciągi bankowe, raporty kasowe )

  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych i innych niezbędnych ewidencji.

  • Kontrola dokumentów księgowych pod względem formalnym i prawnym.

  • Komunikacja z klientami i instytucjami zewnętrznymi.

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych klientów ( KPiR, ryczałt )

  • Pomoc przy sporządzaniu sprawozdań finansowych.

  • Sporządzanie list płac ( nie jest to wymóg konieczny )

  • Weryfikacja dokumentów.

Wymagania:

  • min. roczne doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym

  • Znajomość prawa podatkowego i bilansowego.

  • Umiejętność obsługi programów księgowych - Comarch OPTIMA, Płatnik , Saldeo

  • Znajomość pakietu MS Office, szczególnie Excel.

  • Precyzja i skrupulatność w pracy.

  • Umiejętność pracy w zespole i dobre umiejętności komunikacyjne.

  • Oferujemy:

    ·         stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

    ·         pracę w doświadczonym zespole

    ·         możliwość dalszego rozwoju zawodowego (szkolenia)

    ·         pracę od poniedziałku do piątku

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swoich aplikacji oraz dołączenie klauzuli:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Starołęka
ID: 909037849