2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Wielkopolskie
  6. Księgowość - Poznań
  7. Księgowość - Górczyn
Kancelaria Gospodarcza Natalia Banach
Dodane 15 maja 2024

Księgowa / Księgowy

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Górczyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Kancelaria Gospodarcza biuro rachunkowe, które dynamicznie się rozwija i zatrudni Księgową / Księgowego w dziale uproszczonej księgowości.

Nasze motto to "Pomagamy firmom dobrze prosperować". Jeśli lubisz się uczyć, rozwijać swoje umiejętności oraz pracować zespołowo, to nasza oferta jest dla Ciebie.

Obowiązki:

•          układanie, księgowanie dokumentów KPiR oraz ryczałt

•          sprawdzanie dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym

•          wyliczanie podatków oraz przygotowywanie deklaracji PIT, VAT i plików JPK

•          bieżący kontakt z klientem oraz Krajową Administracją Skarbową

•          bieżąca współpraca z innymi członkami zespołu księgowego oraz działem kadr i płac

Oczekujemy:

•          doświadczenie w księgowości min. 2 letnie

•          znajomość zagadnień księgowych i rachunkowych

•          wykształcenie kierunkowe techniczne lub wyższe - finanse, rachunkowość lub skarbowość

•          wysoka kultura osobista, dokładność, skrupulatność

•          dodatkowym atutem będzie: znajomość programu Mała Księgowość Rzeczypospolitej

Oferujemy:

•           dużą samodzielność w działaniu i możliwość samorealizacji

•           stabilne warunki zatrudnienia i płacy

•           świetną atmosferę w pracy zespołowej

•           odpowiedzialną i ciekawą pracę w zespole ekspertów

•          stałe godziny pracy

Aplikację CV i List motywacyjny proszę przesyłać na wskazany adres e-mail.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Górczyn
ID: 915429397