2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Warmińsko-mazurskie
  6. Księgowość - Dobre Miasto
Dodane 30 kwietnia 2024

Księgowa/Księgowy

Lokalizacja

Dobre Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

"Agrochem Puławy" Sp. z o.o. - firma handlowa, której właścicielem jest GRUPA AZOTY, partner w zaopatrzeniu rolnictwa, specjalizujący się w dystrybucji nawozów mineralnych, środków ochrony roślin, kwalifikowanego materiału siewnego oraz prowadzący skup płodów rolnych, zatrudni na stanowisko Księgowa / Księgowy.

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • dekretowanie i księgowanie dokumentów, faktur sprzedaży, zakupowych - kosztowych i magazynowych,

  • kontrola formalna i merytoryczna księgowań związanych z vat, cit,

  • nadzór nad poprawnością księgowania gospodarski magazynowej,

  • uzgadnianie kont księgowych (syntetyka/analityka) w obrębie wyznaczonego obszaru,

  • aktywna współpraca ze spółkami powiązanymi kapitałowo, kontrahentami (uzgadnianie obrotów i sald),

  • sprawozdawczość GUS,

  • udział w procesie zamykania miesiąca, kwartału, roku, współpraca z audytorami zewnętrznymi,

  • bieżące śledzenie zmian w przepisach rachunkowych i podatkowych.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie min. średnie - ekonomiczne (preferowane kierunki: finanse i rachunkowość),

  • min. 2 letnie doświadczenie w dziale księgowości,

  • praktyczna znajomość bieżących przepisów prawa podatkowego,

  • dobra znajomość zasad rachunkowości PSR oraz mile widziane MSR/MSSF,

  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office (głównie Excel),

  • doświadczenie w pracy z systemem programu Symfonia (mile widziane),

  • dobra organizacja pracy własnej, systematyczność, dokładność, skrupulatność,

  • odpowiedzialność oraz samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • zdolności komunikacyjne, nastawienie na współpracę w zespole,

  • umiejętność pracy pod presją czasu.

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę oraz stabilne zatrudnienie,

  • preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie,

  • dofinansowanie do zajęć sportowych oraz pakietu medycznego,

  • szeroką listę benefitów,

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • wsparcie ze strony pozostałych współpracowników,

  • przyjazną atmosferę pracy.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Klauzula informacyjna RODO pod adresem:

bitly.pl/bxSfm

Lokalizacja

Dobre Miasto,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Dobre Miasto
ID: 915395880