2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Piastów
Dodane 03 maja 2024

Księgowa/Księgowy

Wynagrodzenie

8 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Piastów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

PowerUC Electronics sp. z o.o.  z siedzibą w Piastowie, poszukuje pracownika na samodzielne stanowisko Księgowej lub Księgowego.

Zakres obowiązków:

·        rozliczanie i sporządzanie deklaracji podatkowych,wysyłanie deklaracji podatkowych (deklara PIT, CiT oraz Vat)

·        księgowe prowadzenie firmy

·        sporządzanie sprawozdań finansowych,Uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej

·        kontakt z klientami oraz Urzędem Skarbowym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych;

·        samodzielne sporządzanie list płac, deklaracji ZUS i INTRASAT.

·        Zarządzanie komunikacją pomiędzy systemem bankowym a systemem ERP

·         Kontrolowanie prawidłowości regulowania należności i zobowiązań,

·        Analizowanie kosztów działalności spółki oraz optymalizacja rozwiązań księgowych,

·        Bieżące monitorowanie zmian w przepisach podatkowych.

·        Wymagania na stanowisku:

·        co najmniej 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;

·        bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości;

·        samodzielność i poczucie odpowiedzialności za powierzony zakres obowiązków;

·        znajomość przepisów: Kodeksu Pracy, dotyczących naliczania wynagrodzeń, prowadzenie akt osobowych.

·        Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, pakietu MS OFFICE i programów finansowo-księgowych .

·        Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B1)

·        praca w systemie stacjonarnym

Mile widziane:

doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym

Oferujemy:

·        praca w miłej atmosferze

·        Umowa zlecenie/umowa o prace

·        pyszna kawa i herbata w biurze

·        dogodna lokalizacja Piastów, al. Jerozolimskie 334

W razie pytan zapraszamy do kontaktu :)

Lokalizacja

Piastów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Piastów
ID: 914673318