2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Wielkopolskie
  6. Księgowość - Poznań
  7. Księgowość - Stare Miasto
WZ Partners
Dodane 02 maja 2024

Księgowa/Księgowy

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Do naszego Zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań, ul. Towarowa 37 (niedaleko PKP, PKS)

Twój zakres obowiązków:

  • Prowadzenie ewidencji księgowych i podatkowych z wykorzystaniem nowoczesnych programów i narzędzi, w tym rozwiązań online

  • Udział w procesach raportowania

  • Analiza dokumentów i danych przekazywanych przez Klientów pod kątem rachunkowym i podatkowym

  • Dekretacja i księgowanie dokumentów

  • Kontrola, analiza i uzgadnianie kont z kontrahentami

  • Dbanie o wysoką jakość obsługi i efektywność wymiany informacji z Klientem oraz udzielanie bieżącego wsparcia

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Finanse i rachunkowość, Ekonomia) oraz minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w dziale księgowości lub controllingu

  • Wiedza z zakresu przepisów księgowych, zasad rachunkowości oraz zagadnień podatkowych

  • Język angielski lub niemiecki

  • Obsługa MS Office (Word, Excel, Power Point) oraz umiejętne i efektywne korzystanie z programów do prowadzenia ksiąg rachunkowych i narzędzi online

  • Pozytywne nastawienie i umiejętność pracy w zespole zorientowanym na zadania

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Pakiet medyczny

  • Pakiet sportowy Multisport

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji

  • Współpracę z renomowanymi Klientami z Polski oraz międzynarodowymi grupami kapitałowymi

  • Nowoczesne, wygodne biuro w centrum Poznania

  • Komfortowe warunki pracy

  • Unikatowe narzędzia wspierające organizację pracy

ZAPRASZAMY

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Wielkopolskie

Dokładna lokalizacja
Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 914466162