2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Reguły
Anna Stolarczyk
Dodane 01 maja 2024

Księgowa / Księgowy

Lokalizacja

Reguły

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweRekrutacja online

Wspólnie z naszym Klientem, producentem i dystrybutorem urządzeń przemysłowych, poszukujemy obecnie specjalisty do niedużego, 3 osobowego (wraz z Głównym Księgowym) zespołu księgowości. Poszukiwana osoba powinna być zainteresowana rozwojem, długofalową współpracą i powinna posiadać doświadczenie w księgowaniu dokumentów importowych (głównie SAD).

oferujemy

  • współpracę opartą na Umowie o Prace bezpośrednio u naszego Klienta,
  • pakiet benefitów np. ubezpieczenie UNIQA, pakiet medyczny.
  • możliwość pracy hybrydowej (24 dni zdalne w roku, elastycznie),
  • możliwość przyuczenia do nowych obowiązków, szkolenia i rozwój,
  • atmosferę wsparcia i współpracy w niedużym zespole (zastępowalność, wymienialność obowiązków),
  • szybki proces rekrutacyjny - spotkanie online z randstad + 1 spotkanie stacjonarne u naszego Klienta.

zadania

  • ewidencja zdarzeń gospodarczych
  • kontrola formalno-prawna, merytoryczna oraz rachunkowa dowodów księgowych oraz nadzór nad ich prawidłowym obiegiem
  • księgowanie dokumentów bankowych, księgowych oraz sporadycznie sprzedażowych
  • księgowanie dokumentów importowych (Wlk. Brytania, Turcja, Chiny) - głównie SAD w powiązaniu z modułem magazynowym ( ERP: Microsoft Dynamics D365)
  • księgowanie list płac (payroll prowadzi firma zewnętrzna)
  • ewidencja nieobecności i urlopów pracowników (oddział ma 13 osób)
  • optymalizacja procesów księgowych
  • księgowanie wyciągów bankowych (zagraniczna waluta EUR, GBP)
  • naliczanie i księgowanie różnic kursowych
  • uzgadnianie sald z odbiorcami i dostawcami.

oczekujemy

  • wykształcenia kierunkowego
  • minimum 3 letniego doświadczenia w księgowości
  • terminowości, rzetelności
  • komunikatywności
  • znajomość programu Dynamics będzie dużym atutem
  • znajomość jez. ang. w stopniu komunikatywnym jest dużym atutem, ale nie jest to wymagane
  • praktycznej znajomości polskich przepisów dot. rachunkowości, podatków.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Reguły,

Mazowieckie

Mazowieckie, Reguły
ID: 914208928