2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Palmiry
Dodane 15 maja 2024

Księgowa / Księgowy

Lokalizacja

Palmiry

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

WITTCHEN S.A. to lider na rynku ekskluzywnych produktów skórzanych. Firma rodzinna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych. Obecnie rekrutujemy do naszej firmy na stanowisko:

Stanowisko: Księgowa / Księgowy

Miejsce pracy: Palmiry

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie wyciągów bankowych walutowych;

  • Księgowanie importu towarów;

  • Księgowanie importu usług;

  • Księgowanie zakupu towarów i usług od kontrahentów krajowych;

  • Rozliczanie i uzgadnianie rozrachunków z kontrahentami zagranicznymi;

  • Rozliczenie i uzgadnianie magazynu;

  • Weryfikacja i księgowanie różnic kursowych;

  • Bieżąca i okresowa weryfikacja i uzgadnianie kont księgowych oraz sald z kontrahentami;

  • Przygotowywanie zestawień i raportów w oparciu o zapisy na kontach księgowych;

  • Weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalnym, rachunkowym i merytorycznym;

  • Czynny udział w procesach zamykania miesiąca oraz roku;

  • Udział w projektach wewnątrzfirmowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe finansowe o profilu rachunkowości;

  • Znajomość obowiązujących przepisów prawa bilansowego i podatkowego VAT i CIT oraz ustawy o rachunkowości;

  • Minimum 5 letnie doświadczenie w księgowości;

  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel;

  • Znajomość język angielskiego;

  • Dobra organizacja pracy, samodzielność i umiejętność wychodzenia z własną inicjatywą;

  • Terminowość, rzetelność i dokładność;

  • Umiejętność pracy pod presją czasu;

  • Umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • Znajomość programu AX Dynamics Microsoft.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie i wysokie standardy pracy;

  • Miłą atmosferę, otwartą i nowoczesną kulturę pracy;

  • Parking samochodowy i rowerowy dla pracowników;

  • Dofinansowaną prywatną opiekę medyczną;

  • Kartę sportowo-rekreacyjną MultiSport oraz zniżki na firmowe produkty.

  • Kafeteria My Benefit;

  • Pracę w nowoczesnej siedzibie firmy w Palmirach pod Warszawą (ok. 20 min. od Metra Młociny);

  • Zapewniamy bezpłatny dojazdy do siedziby firmy z Metra Młociny.

Lokalizacja

Palmiry,

Mazowieckie

Mazowieckie, Palmiry
ID: 912989533