2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Garwolin
Dodane 18 kwietnia 2024

Księgowa/Księgowy

Lokalizacja

Garwolin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

O nas:

Firma transportowa poszukuje doświadczonego, samodzielnego Księgowego/Księgowej do prowadzenia obsługi księgowej oraz kadrowo-płacowej firmy.

Obowiązki:

  • prowadzenie pełnej księgowości przy użyciu systemu Comarch Optima;

  • obsługa kadrowo-płacowa;

  • wystawianie faktur;

  • zapewnienie zgodności z obowiązującymi przepisami i standardami rachunkowymi jak i podatkowymi;

  • inne zadania "około biurowe".

    Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu księgowości firmy;

  • mile widziana znajomość programu księgowego Comarch Optima oraz pakietu Microsoft, w tym programu Excel;

  • umiejętność prowadzenie księgowości w formie KPiR oraz ksiąg rachunkowych;

  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole;

  • dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków.

    Oferujemy: umowę o pracę; konkurencyjne wynagrodzenie; przyjazne środowisko pracy.

    Jeśli spełniasz nasze wymagania i chcesz dołączyć do naszego zespołu prosimy o kontakt telefoniczny.

Lokalizacja

Garwolin,

Mazowieckie

Mazowieckie, Garwolin
ID: 912700053