2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Pomorskie
  6. Księgowość - Lębork
Dodane 12 kwietnia 2024

Księgowa / Księgowy

Lokalizacja

Lębork

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Agrico Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Lęborku poszukuje do pracy Księgowej.

Zakres obowiązków:

- księgowanie i dekretowanie dokumentów w systemie, dbałość o prawidłowy obieg dokumentów księgowych,

-   rozliczanie delegacji pracowników,

-   uzgadnianie i potwierdzanie rozrachunków z kontrahentami,

- prowadzenie współpracy z podmiotami zewnętrznymi, m.in. z bankami, Urzędem Skarbowym, Głównym Urzędem Statystycznym, Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, biurem rachunkowym, towarzystwami ubezpieczeniowymi,

-   miesięczne rozliczanie producentów sadzeniaków,

-   wprowadzanie przelewów bankowych i prowadzenie rozliczeń gotówkowych,

-   sporządzanie sprawozdań, zestawień, analiz, przygotowywanie danych według aktualnych potrzeb

Wymagania:

- wykształcenie średnie lub wyższe, preferowane kierunkowe w obszarze ekonomii, finansów lub rachunkowości,

- doświadczenie na stanowisku księgowej / księgowego (min. 2 lata)

- znajomość polskiej ustawy o rachunkowości, Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej oraz prawa podatkowego,

- znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel

- bardzo dobra organizacja pracy własnej

- dokładność, skrupulatność, odpowiedzialność i terminowość

Lokalizacja

Lębork,

Pomorskie

Pomorskie, Lębork
ID: 911190793