2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Wielkopolskie
  6. Księgowość - Poznań
  7. Księgowość - Komandoria
Dodane 10 kwietnia 2024

Pomoc w dziale księgowości

Lokalizacja

Poznań, Komandoria

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Agencja Pracy Tymczasowej Makropol Sp. z o.o. - nr wpisu 5447 dla swojego Klienta poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

  • Terminowe i prawidłowe prowadzenie ksiąg rachunkowych

  • Kontrola formalno-rachunkowa faktur zakupu i innych dowodów księgowych

  • Weryfikacja dokumentacji eksportowej i WDT

  • Rozliczanie podróży służbowych, naliczanie diet i ryczałtów, rozrachunki z pracownikami  Bieżąca obsługa faktur elektronicznych, ewidencja i archiwizacja

  • Przeprowadzanie okresowej kontroli kont

  • Prowadzenie bieżących rozliczeń z bankami • przygotowywanie przelewów bankowych • księgowanie wyciągów bankowych • bieżąca obsługa płatności z tytułu sprzedaży internetowej

  • Pełny nadzór nad windykacją należności i zobowiązań (współpraca z działem sprzedaży i zaopatrzenia)

  • Przygotowanie danych oraz aktywny udział w zamknięciu miesiąca

  • Czynny udział przy badaniu sprawozdań finansowych.

    Wymagania:

  • Min. 2-letnie doświadczenie w księgowości/podatkach (mile widziane w firmie produkcyjnej)

  • Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek Finanse i Rachunkowość)

  • Znajomość i praktyczne zastosowanie prawa bilansowego i podatkowego

  • Znajomość MS Office (w szczególności MS Excel)  Systematyczność, dokładność, terminowość, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość systemu SAP BO

    Oferujemy:

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6:45-14:45

  • Umowę o pracę

  • Pracę w przyjaznym, stabilnym i profesjonalnym zespole

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Komandoria
ID: 910778067