2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Opacz Kolonia
Dodane 29 kwietnia 2024

Księgowa / Księgowy

Lokalizacja

Opacz Kolonia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zadania:

·        znajomość  obowiązujących przepisów księgowo-finansowych,

·        praktyka w księgowaniu i dekretowaniu dokumentów,

·        kontrola merytoryczna dokumentów i prawidłowości księgowań,

·        prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej,

·        praktyka w miesięcznym uzgadnianiu rejestrów VAT,

·        umiejętność dokonywania płatności w systemie bankowym,

·        księgowanie wyciągów bankowych;

·        analiza rozrachunków, uzgadnianie sald kont po weryfikacji rozrachunków,

·        uzgadnianie i potwierdzanie sald z kontrahentami,

·        księgowanie dokumentów magazynowych,

·        archiwizowanie dokumentacji księgowej;

·        doświadczenie i dokonywanie procesu zamknięcia miesiąca i roku obrotowego,

·        współpraca zespołu księgowego w wykonywaniu bieżących zadań.

Wymagania:

·        wykształcenia o specjalności rachunkowość/finanse,

·        min 3 lat doświadczenia w pracy na stanowisku księgowa / księgowy,

·        znajomość przepisów podatkowych (VAT, CIT) i zasad rachunkowości,

·        znajomości pakietu MS Office, szczególnie programu Excel.

Oferujemy:

·        umowę o pracę lub b2b,

·        stabilną pracę w organizacji;

·        motywującą, otwartą i koleżeńską atmosferę.

Benefity:

·        opieka medyczna,

·        karta Multisport

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji (CV ze zdjęciem, list motywacyjny) za pomocą przycisku aplikowania.

Lokalizacja

Opacz Kolonia,

Mazowieckie

Mazowieckie, Opacz Kolonia
ID: 910247203